Stanislav Galisz - trenér

Představovat Standu většině dětí, ani rodičů již nemusíme, je doslova trenérskou legendou Baníku. Výborný trenér, který  je podepsán pod kariérou takových hráčů jako je Tomáš Vondrášek, Petr Jiráček, nebo Michael Krmenčík. Stojí také za mnohými úspěchy žákovských týmů FK Baník, v roce 2013 byl dokonce vyhlášen trenérem roku žákovských kategorií České republiky. V sezóně 2021/2022 byl hlavním trenérem U13 FK Baník Sokolov v České lize mladších žáků, se kterou se mu podařilo získat mistrovský titul, v právě uplynulém ročníku 2023/24 vedl poslední sezónu úspěšný ročník 2009, od nové sezóny se stane hlavním trenérem kategorie U12. Standa je držitelem trenérské licence UEFA  A, na kempu povede střední věkovou skupinu dětí spolu s Láďou Budayem.

Posledních 30 dnů: 339 | Posledních 7 dnů: 58 | Poslední den: 5